Loading...

info@amlili.cz   +420 725 472 472

0
Loading
Košík je prázdný

►O nás

Věříme, že přirozeností člověka je zdraví, pohoda, štěstí. Cokoli jiného je vychýlením z rovnováhy.

Jsme přesvědčeni o tom, že tělo rovnováhu zná, je to jeho přirozený stav a když mu dáme byť malinkou příležitost, samo se k ní dokáže vrátit. Občas potřebuje drobnou podporu. Většinou jsme ale zvyklí, že když se něco vychýlí z rovnováhy, nasazujeme zbytečně silné zbraně v podobě drastických, chemických preparátů, které jen rovnováhu dále narušují. Preparáty na suchou pokožkou počínaje, přes nejrůznější potravinové doplňky, vitamíny … syntetickými léky konče. Mnohdy to je, jako jít na komára se samopalem.

Naše produkty jsou tím, co tělu pomáhá najít rovnováhu přirozenou cestou. Veškeré produkty jsou na čistě přírodní bázi bez jakýchkoli syntetických přísad. Obsahují pouze léčivé složky, které jim dala do vínku sama příroda. Ať už se jedná o arganový olej, kosmetické přípravky řady YOU&OIL, PETIT&JOILIE či řadu KI.

Myslíme si, že při drobném splínu či běžném stresu není hned nutné sahat po antidepresivech či jiných stimulantech nálady, není nutné používat kosmetiku plnou chemie, při drobném kašlíku či nachlazení hned běhat do lékárny, když úleva může přijít i jemnější cestou. Z přírody, od bylinek a éterických olejů. Když si dáme trochu času a prostoru, můžeme zažít nečekané! Samozřejmě stále je třeba používat zdravý rozum a nesnažit se rozehnat rozjetý zápal plic rostlinným olejem, ale …. život nabízí tolik situací, kdy vám naše produkty mohou bezpečně usnadnit a zpříjemnit život.