Loading...

Nabízíme vám zde vzácné přírodní produkty nejvyšší možné kvality a jsme na to patřičně hrdí. Vyrábíme a prodáváme je přímo v ČR už od roku 2009. 

0
Loading
Košík je prázdný
Tento produkt není aktuálně v naší nabídce. Můžete se ale podívat na naše další zboží

YOU & OIL KIDS Nachlazení BIO 10ml

YOU & OIL KIDS Nachlazení BIO 10ml

Bioaktivní směs éterických olejů proti nachlazení. Aromaterapie pro miminka a děti v BIO kvalitě.

Další informace >

Vyprodáno

290 Kč
290

Každého rodiče to jednou potká. Rýmička, kašlík. Je to tak přesně na hranici, děcko je plné sil, ale zároveň úplně v pohodě také není. Možná se vám nechce rovnou sahat po různých kapičkách z lékárny, ale úplně nečinně také přihlížet nechcete.

To je chvíle pro éterický olej pro děti přinášející úlevu při nachlazení, kašli, rýmě a zvýšené teplotě. Tento produkt je čistě přírodní, navíc se aplikuje zvenku, takže je naprosto bezpečný.

Použití:
Přípravek používejte přesně podle pokynů v příbalovém letáku. Vhodné pro děti od 3 měsíců do 6 let.

  • U kojenců do 1 roku vmasírujte 1 až 2krát denně jednu kapku do spodní části chodidla. Doporučuje se přípravek používat 5 dnů.
  • U dětí od 1 do 2 let 3 až 4krát denně vmasírujte 2 kapičky éterického oleje na prsou a v horní části zad. Doporučuje se přípravek používat 5 dnů.
  • U dětí od 2 do 6 let 3krát denně vmasírujte 4 až 5 kapiček éterického oleje na prsou a v horní části zad. Doporučuje se přípravek používat 5 dnů.

Apelujeme na váš zdravý rozum. Tento olejíček pomáhá při kašlíku a rýmičce. To jsou stavy, kdy vaše dítě kašle, trochu, a teče mu z nosu, spíše voda, a možná má trošinku zvýšenou teplotu. Pokud kašel zesiluje, přechází v záchvaty, rýma houstne a dostává zelenou barvu, je čas vyhledat lékaře!!!

Není určeno k vnitřnímu použití

Nepoužívat na otevřené rány, podrážděnou pokožku, do očí či na sliznice.


Obsahuje
Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej)
Cinnamomum Camphora Linalooliferum Wood Oil (éterický kafrový olej)
Eucalyptus Radiata Leaf/Stem Oil (éterický mátový a eukalyptový olej)
Cinnamomum Camphora Leaf Oil (kafrový olej)
Tocopherol (vitamín E)